OBORT s.r.o.


Firma OBORT s.r.o. vznikla v roce 1996 jako fyzická osoba v malé sklepní místnosti bývalé domovní prádelny (16m2) panelového domu v Hodonínské ulici v Plzni. V roce 1998 začala být tato původní provozovna "těsná" a proto jsme pronajali jiné nebytové prostory v Plzni na Borech ulici Dobrovského. Po dalších dvou letech se naše firma přestěhovala do stávajícího objektu na Klatovské třídě v domě "U Rudolfů", který je pro naše zákazníky z hlediska umístění v blízkosti křižovatky "U práce" podstatně výhodnější. Od té doby firma podniká jako právnická osoba.


Ve společnosti pracuje 8 zaměstnanců, kteří jsou v převážné většině vzděláni v oboru. Tímto je zajištěna kvalitní a odborná péče o zákazníky.


V současné době se zaměřujeme na zkvalitnění námi nabízených služeb pořízením digitální počítačové technologie pro výrobu ortopedické obuvi a vložek. Nejmodernější technologie se bude významným způsobem podílet na zaměření a výrobě ortopedicko-protetických pomůcek.


Do budoucna chceme při výrobě našich výrobků využívat i nadále nejmodernějších technologií a materiálů a tak neustále držet trend výroby kvalitní moderní ortopedické obuvi.